۰۹۱۲۳۲۶۹۱۰۷

درباره ما

کمی از ما

ماشین سازی آذین پک فجر به پشتوانه سالها تجربه پرسنل مدیریتی و عملیاتی خود ، ” کیفیت بالاتر ” و ” سرعت عمل ” را خط مشی امور قرار داده  است .

طبق باور قلبی خود و نیز عملکرد سالهای گذشته با تاکید بر کیفیت و قیمت مناسب تولیدات، ما را به یکی از ارزشمندترین شرکای تجاری مشتریانمان در صنوف مختلف تبدیل نموده است.

 آذین پک فجر فعالیت خود را در زمینه تولید اکثر دستگاه های کارتن سازی و خط ورق سازی و …  آغاز نمود. این شرکت به پشتوانه تجربه چندین ساله پرسنل مدیریتی و عملیاتی خود ، ” کیفیت بالاتر ” و ” سرعت عمل ” را خط مشی امور قرار داده و توانسته با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و تحصیلکرده و ماشین آلات به روز و پیشرفته حسن نظر مصرف کنندگان زیادی را به خود جلب نماید.

اهداف شرکت:

شرکت آذین پک فجر جلب رضایت مشتری را مهم ترین هدف خود می داند و در همین راستا خدمات زیر ارائه می دهد.

۱- تولید ماشین آلات با کیفیت جهت مصارف صادراتی

۲-  امکان برنامه ریزی مشتری به دلیل زمان بندی دقیق در تولید

۳- ارسال به موقع کالا با روشی مطمئن و مناسب

۴- ارائه مشاوره در زمینه راه اندازی خط بسته بندی محصولات و محافظت از آنها

شرکت آذین پک فجر برای فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان خود در این بازار آشفته مقوا و کاغذ و همچنین ایجاد بستری مناسب برای همکاری مداوم و صمیمانه تمام سعی خود را می نماید .

این مجموعه با هدف بهبود کیفیت در صنعت بسته بندی و رضایتمندی و تحلیل نیاز مشتریان هم اکنون با آگاهی، آمادگی خود در خصوص همکاری با تولیدکنندگان محترم را اعلام می دارد.

معرفی دقیق تر

کارگاه ما مرکز ساخت و نوسازی تمام دستگاه های لازم برای خط شانه تخم مرغ، کارتن سازی،  ورق سازی و مقوا سازی و کاغذ سازی می باشد.

آدرس دفتر : تهران _ ورامین، شهرک صنعتی خیرآباد کوچه صنعت 9 پلاک 878

فکس : 43855177_021

09123269107 یوسف رضازاده